Kolorowe stroje, magiczny wystrój i skoczna muzyka – w takiej atmosferze bawiły się dzieci 29 listopada podczas BALU ANDRZEJKOWEGO.
Dzieci czekały na ten dzień od dawna i na bal przybyły pięknie przebrane w bajeczne stroje. Tego dnia już od rana w szkole, można było spotkać: wróżki, misie, księżniczki, motylki, piratów, strażaków, policjantów, Harrego Pottera, Spider-Mana, Batmana-nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci..
Zabawa była przednia tym bardziej, że dzieci mogły wziąć udział w wielu konkursach prowadzonych przez panią Magdę – animatorkę.
Były tańce, pociągi, korowody, zabawy z balonami, wróżby, kolorowe bańki a nawet przeciąganie liny.
Bal jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Wszyscy świetnie bawili się w rytm muzyki porywającej do tańca.
Zabawie i śmiechom nie było końca, dzieci wyszalały się za wszystkie czasy