20 czerwca 2024 odbył się uroczysty apel pożegnalny dla uczniów klasy ósmej – absolwentów szkoły.
Absolwenci rozpoczęli uroczystość polonezem – był to dla wielu pierwszy polonez w życiu a także pierwszy publiczny pokaz tańca. Absolwentom o najwyższych wynikach wręczono Stypendium Burmistrza:
1) Przemysławowi Fecak,
2) Aleksandrze Zawiślak,
3) Urszuli Stolarskiej.
Nagrody wręczyła Pani Burmistrz – Stanisława Bodnar.
Uczniowie o najwyższej średniej rocznej uzyskali również z rąk Pani Dyrektor Małgorzaty Konopka nagrody książkowe za wysokie wyniki szkolne oraz reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych i konkursach przedmiotowych.
Oto lista nagrodzonych:
1) Przemysław Fecak ,
2) Aleksandra Zawiślak,
3) Urszula Stolarska,
4) Marcel Napora,
5) Aleksander Szubert.
Dodatkowo Przemek uzyskał Złotą Tarczę a Ula: Dyplom „Pomocna Dłoń” – nagrody statutowe.
Rodzice wyróżniających się uczniów otrzymali z rąk Pani dyrektor i wychowawcy listy gratulacyjne i podziękowania.
W części artystycznej absolwenci w piękny sposób podziękowali Dyrekcji, kadrze nauczycielskiej i rodzicom za dar nauki, wychowanie i opiekę w czasie ośmioletniego kształcenia w szkole.
Były kwiaty, słodycze oraz piosenki w wykonaniu absolwentów. Wszystko na tle filmu „Nasz szkolny świat przez 8 lat!” . Na koniec : sakramentalne, tradycyjne „ Absolwenci – czapki z głów !”.
Uczniowie klas siódmych w humorystyczny sposób pożegnali swoich kolegów wręczając im słodkie nagrody i certyfikaty uzyskanych tytułów absolwenckich.
21 czerwca 2024r wręczono absolwentom świadectwa ukończenia szkoły .
Szkołę ukończyło 22 absolwentów. Wychowawcą klasy była Pani Ewa Bęgier.
Spełnienia marzeń i powodzenia w szkole średniej Drodzy Absolwenci :)