12 czerwca, w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Patrona. Na uroczystym apelu, przygotowanym przez panią Anetę Berczak, Katarzynę Dąbek i panią Paulinę Ziółkowską przypomnieliśmy sobie kilka ważnych faktów z życia Janusza Kusocińskiego. Po części oficjalnej i złożeniu symbolicznej wiązanki kwiatów ku czci naszego patrona, na scenie wystąpili uczniowie oddziału przedszkolnego i swoim tańcem rozgrzali całą salę. W dalszej części, uczniowie klas 3a i 3b pokazali najważniejsze fragmenty historii- w lekkiej i przystępnej formie.
Tuż po apelu wszyscy uczniowie wzięli udział w potyczkach matematycznych- na terenie za szkołą. Super zabawy sportowo- matematyczne dla klas 1-3 i oddziałów przedszkolnych przygotowała pani pedagog specjalny Natalia Mruszczyk - Orman. Dla klas 4-8 świetną, sportową zabawę przygotowali pan Marek Sawczuk oraz pan Roman Haczyk. Nie zabrakło oczywiście hot- dogów, waty cukrowej i popcornu.
Taki Dzień Patrona długo będziemy wspominać:)